Obsada


"Kochany pamiętniku. Dziś będzie inaczej, musi być. Będę się uśmiechać i wszyscy mi uwierzą. Będę mówić w porządku, dzięki. Tak, czuję się lepiej. Już nie będę smutną sierotką. Zacznę od zera. Zostanę kimś nowy. I przetrwam.

Elena Gilbert - 18


Jest czarownicą, ale przez całe swoje życie nie miała o tym pojęcia. Jej moc została w przedmiocie dzięki jej rodzicom, po to by chronić ją od Kai'a. Kiedy się o tym dowiaduje, pragnie odzyskać to co należy do niej. Jest przyjacielska, wnikliwa o wysokim poziomie moralnym. Bardzo dba o swoją rodzinę. Gdy poznaje Kai'a, nie może już nigdy od niego uciec, nawet jeśli tego nie chce.


"Cóż na wypadek, jeśli jeszcze się nie zorientowaliście: jestem socjopatą. 
Wiem. Sensacja. Lubie być socjopatą. 
Wiecie nie jestem obciążony przez takie rzeczy jak poczucie winy czy miłość."

Malachai 'Kai' Parker - 22


Został uwięziony w więziennym świecie przez osiemnaście lat. Znalazł sposób żeby się stamtąd wydostać. Kiedy powrócił planuje tylko i wyłącznie zemstę na tych, którzy go tam umieścili. Jest zawistny i gadatliwy, nikomu nie ufa, mówi wszystko otwarcie. Jest potężnym czarownikiem, a także silny jako człowiek. Nie zdaje sobie sprawy, że odrobina nadziei w niego, może go zmienić.
***

Jeremy Gilbert - 16

Młodszy brat Eleny. Jest zbuntowanym nastolatkiem, a pomimo to kiedy jego rodzina jest zagrożona staje się mężczyzną i robi wszystko by ich chronić. Średnio radzi sobie z nauką, nie jest za bardzo wysportowany, nigdy nikomu szybko nie ufa i o wszystko jest podejrzliwy.

Isobel Hope Davin - 18


Jest strasznie roztrzepana i nigdy nie ma na nic czasu. Uwielbia oglądać komedie romantyczne i pragnie poznać swoją prawdziwą miłość. Jest miła i przyjazna, bierze udział w prawie wszystkich akcjach charytatywnych. Lubi być w centrum uwagi, jest odważna i mądra.

Noami Noshiko - 18


Lubi mieć wszystko uporządkowane. Nienawidzi bałaganu, bo wtedy nie może się skupić. Uczęszcza na różne treningi walk, między innymi karate. Jest w tym wszystkim najlepsza. Rzadko się uśmiecha, nie ufa nikomu oprócz swoich przyjaciół. Bywa nerwowa, ale jest też jak Isobel, odważna i śmiała.

Liam Dunbar - 16


Jest najlepszym przyjacielem Jeremy'ego. Silny i wysportowany. Tajemniczy i strasznie nieufny. Bywa złośliwy i często nie panuje nad swoją agresją. Ma wybuchowy temperament. Zawsze pakuje się w kłopoty z których wyciąga go, jego przyjaciel. Tylko wobec niego jest nastawiony przyjaźnie.

Finn Nelson - 19  


Najlepszy przyjaciel Eleny i Connora. Uwielbia biegać i uprawiać najróżniejsze sporty. Nie radzi sobie z nauką, przez co ledwo zdaje z klasy do klasy. Za to umie logicznie myśleć, czego zbyt często nie pokazuje. Jest typem bad boy'a. Potrafi być miły, ale potem bywa humorzasty. Uwielbia być sarkastyczny.

Connor Joe Daehler - 18 


Najlepszy uczeń w szkole. Jego pasja to  fizyka i historia. Członkowie jego rodziny są łowcami wampirów, niestety on sam nic o tym nie wie. Jego rodzice uważają, że nie poradziłby sobie z taką walką, ponieważ jest zbyt słaby. Nienawidzi wysiłku fizycznego.

Damon Salvatore - 25 (173 - wampir)

Starszy z braci Salvatore. Jest nieobliczalny, ponieważ wyłączył swoje człowieczeństwo.
Zna Katherine od kilku lat, na początku myślał, że Elena to ona. Jego jedyną miłością jest i była Katherine, niestety ona odrzuca jego zaloty.


Stefan Salvatore - 18 (166 - wampir)

Jest drugim z braci Salvatore. Mimo iż jest młodszy to o wiele rozsądniejszy niż Damon. Kiedyś był rozpruwaczem, ale dzięki jego przyjaciółce - Lexi, wybrnął z tego. Był w związku z Pierwotnym wampirem Rebekah, ale jego romans nie trwał długo. Wspomnienia o niej wymazał mu jego przyjaciel, także brat i Pierwotna hybryda - Klaus.

Chris Wood - 19 (203 - wampir)


Jest 203-letnim wampirem. Spotykał się z Eleną, tylko dlatego, żeby być zaprzyjaźniony z jakąś czarownicą. Nie miał pojęcia, że dziewczyna nie wie o niczym. Jego stosunki z innymi czarownicami na świecie są skomplikowane, dlatego potrzebował kogoś po swojej stronie. Złośliwy, wiecznie nadąsany, jest także mądry, przez ponad dwu wieczne doświadczenie.


4 komentarze:

  1. THOMAS SANGSTER *^* zostaje XD oby dużo go było ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. powiesz mi kto gra Malachai 'Kai' Parker? :3 jestem strasznie ciekawa

    OdpowiedzUsuń